O nas

O nas

Joga nie zabiera czasu, lecz go daje

Ganga White

Witaj na Przystanku Jogi!

Przystanek Jogi, to miejsce w którym można zatrzymać się na chwilę, odetchnąć od codziennego zgiełku, zrelaksować się, ale też nabrać sił. I z nową energią, z większym dystansem wrócić do codzienności i wnieść do niej więcej harmonii.

Zależy nam, żebyście czuli się u nas dobrze, bezpiecznie i odnaleźli to, czego oczekujecie, a może nawet coś więcej. Wiemy, że to ważne, bo przecież my, zespół Przystanku Jogi, nie urodziliśmy się joginami – też kiedyś zaczynaliśmy. W jakimś momencie życia zaprosiliśmy do niego jogę, i była to jedna z najlepszych naszych decyzji. Teraz z radością i przekonaniem, że warto, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Joga jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności czy sprawności fizycznej. Poprawia jakość życia każdego, kto regularnie praktykuje, bez względu na to, w jakim stanie ciała i ducha zaczyna. Dlatego proponujemy grupy na różnym poziomie zaawansowania, różną dynamikę zajęć, rozumiemy i szanujemy indywidualne ograniczenia.
I jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, jakiego rodzaju zajęć potrzebujecie.

Wszyscy mamy jakieś przekonania na temat jogi, tego czym ona jest i dla kogo. Jeśli to te przekonania powstrzymują Cię, by przyjść na zajęcia, odłóż je na bok i po prostu sprawdź!

Każdy może praktykować jogę, cieszyć się nią i doświadczać jej korzyści. Zapraszamy do Przystanku Jogi, położonego w spokojnej, zielonej okolicy. Szkoła jest komfortowo wyposażona, mamy wspaniałe, przestronne sale do ćwiczeń i własny, duży parking.

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Małgorzata Plawgo

Joga przyszła do mnie 9 lat temu. Niemal dosłownie.
Na parterze bloku, w którym mieszkam, otworzyło się studio jogi.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maja Mojzess

Na macie po raz pierwszy stanęłam kilka lat temu szukając alternatywy dla zajęć fitness. Potrzebowałam zajęć, które pozwolą mi zatrzymać się codziennym pędzie oraz ukoić nerwy. Trafiłam na zajęcia Joga Vinyasa, której pozostałam wierna do dziś.

Read More