Andrzej Niedziela

  • Home
  • O nas
  • Andrzej Niedziela

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie.

Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy.

Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie – chyba już na dobre.

Początkowo była to joga dla kręgosłupa – siedząca praca, jazda samochodem i stres zrobiły swoje: bóle pleców, sztywność, rwa kulszowa…

Przez pierwsze tygodnie nie było łatwo, ale potem bardzo szybko odzyskiwałem ruchomość i elastyczność. Zauważyłem, że stres się zmniejsza, złapałem większy dystans do otoczenia.

Następnie przyszła kolej na Vinyasę i zwiększenie intensywności praktyki oraz ćwiczenia oddechowe. Zmieniłem dietę na wegańską.

W końcu zdecydowałem się na kurs nauczycielski.

Ukończyłem RYT 200 certyfikowany przez Yoga Alliance w Samadhi Joga Registered Yoga School (RYS 200 Yoga Alliance) poznając różne aspekty jogi.

Moje zainteresowania podążają szczególnie w kierunku ayurwedy i pranayamy, a najbardziej lubię spacery z moimi psami oraz jazdę na rowerze po lesie.

Zajmuję się:

joga dla kręgosłupa, joga dla początkujących, vinyasa slow flow

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Małgorzata Plawgo

Joga przyszła do mnie 9 lat temu. Niemal dosłownie.
Na parterze bloku, w którym mieszkam, otworzyło się studio jogi.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maja Mojzess

Na macie po raz pierwszy stanęłam kilka lat temu szukając alternatywy dla zajęć fitness. Potrzebowałam zajęć, które pozwolą mi zatrzymać się codziennym pędzie oraz ukoić nerwy. Trafiłam na zajęcia Joga Vinyasa, której pozostałam wierna do dziś.

Read More