Hania Kwaśniewska

  • Home
  • O nas
  • Hania Kwaśniewska

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam. Zaczynałam od Hatha-jogi, potem przez dłuższy czas praktykowałam jogę Iyengara.

Siedem lat temu trafiłam za zajęcia jogi Vinyasa . Od tego czasu moja praktyka rozszerzyła się na inne aspekty mojego życia. Zaczęłam czytać o filozofii jogi, o zbawiennej ajurwedzie i powolutku zarażałam tym moją rodzinę i znajomych. Praktykując coraz więcej i coraz bardziej świadomie miałam potrzebę pogłębiania swojej wiedzy i tak trafiłam na kurs nauczycielski jogi Vinyasa.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200.

Dzięki wsparciu męża, jeszcze nie aktywnego jogina, ale zaciętego ultramaratończyka, wraz z grupą wspaniałych ludzi, stworzyłam Przystanek jogi, miejsce, w którym chcę rozpowszechniać jogę dla każdego, dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży. Moim marzeniem jest stworzyć miejsce nie tylko do praktyki asan, ale miejsce, w którym wartościowi i fajni ludzie będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w rozwoju Przystanku i dacie mi możliwość towarzyszenia Wam w waszej drodze.

NAMASTE.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Małgorzata Plawgo

Joga przyszła do mnie 9 lat temu. Niemal dosłownie.
Na parterze bloku, w którym mieszkam, otworzyło się studio jogi.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maja Mojzess

Na macie po raz pierwszy stanęłam kilka lat temu szukając alternatywy dla zajęć fitness. Potrzebowałam zajęć, które pozwolą mi zatrzymać się codziennym pędzie oraz ukoić nerwy. Trafiłam na zajęcia Joga Vinyasa, której pozostałam wierna do dziś.

Read More