Magdalena Berecka

  • Home
  • O nas
  • Magdalena Berecka

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200, uczestniczyłam w seminariach i warsztatach m.in. u Olgi Kuriaty, Marty Haskins i Agnieszki Passendorfer. Moją jogową miłością jest vinyasa joga łącząca płynność i piękno ruchu z delikatnością świadomością oddechu.

Vinyasa pozwala wejść w stan medytacji w ruchu i nawet w zatrzymaniach być świadomym przepływających przez nasz umysł myśli a przez nasze ciało wdechów i wydechów. Jako nauczyciel, prowadząc zajęcia vinyasy mogę w pełni oddać się mojej kreatywności i przygotowywać ciekawe sekwencje skupiające się na pracy z konkretnymi obszarami ciała. To daję wielką wolność.

Poza matą jestem człowiekiem renesansu – niegdyś capoeristka, amazonka i pianistka, obecnie miłośniczka wspinaczki sportowej i polskiego śpiewu tradycyjnego, behawiorystka psów i pasjonatka tatuaży.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Małgorzata Plawgo

Joga przyszła do mnie 9 lat temu. Niemal dosłownie.
Na parterze bloku, w którym mieszkam, otworzyło się studio jogi.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maja Mojzess

Na macie po raz pierwszy stanęłam kilka lat temu szukając alternatywy dla zajęć fitness. Potrzebowałam zajęć, które pozwolą mi zatrzymać się codziennym pędzie oraz ukoić nerwy. Trafiłam na zajęcia Joga Vinyasa, której pozostałam wierna do dziś.

Read More