Maja Mojzess

  • Home
  • O nas
  • Maja Mojzess

Maja Mojzess

Na macie po raz pierwszy stanęłam kilka lat temu szukając alternatywy dla zajęć fitness. Potrzebowałam zajęć, które pozwolą mi zatrzymać się codziennym pędzie oraz ukoić nerwy. Trafiłam na zajęcia Joga Vinyasa, której pozostałam wierna do dziś.

W międzyczasie próbowałam różnych stylów jogi (m.in. Ashtanga, Iyengar), ale to połączenie ruchu z oddechem i  flow, który oferuje Vinyasa przemawiają do mnie najbardziej. Moja jogowa pasja spowodowała, że zapisałam się na kurs Jogi dla Dzieci u Emilii Burkiewicz, a następnie Szkolenie Nauczycielskie RYT 200 Yoga Alliance. Oprócz jogi interesuje mnie mindfulness oraz praca z emocjami. Ukończyłam kurs redukcji stresu oparty na uważności (MBSR), warsztat Art of Living Happiness Program, warsztaty TRE.

Prywatnie jestem mamą 2 cudownych dziewczynek. Kocham naturę, spacery z psem oraz jazdę na rowerze i podróże.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More