Andrzej Niedziela

  • Home
  • O nas
  • Andrzej Niedziela

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie.

Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy.

Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie – chyba już na dobre.

Początkowo była to joga dla kręgosłupa – siedząca praca, jazda samochodem i stres zrobiły swoje: bóle pleców, sztywność, rwa kulszowa…

Przez pierwsze tygodnie nie było łatwo, ale potem bardzo szybko odzyskiwałem ruchomość i elastyczność. Zauważyłem, że stres się zmniejsza, złapałem większy dystans do otoczenia.

Następnie przyszła kolej na Vinyasę i zwiększenie intensywności praktyki oraz ćwiczenia oddechowe. Zmieniłem dietę na wegańską.

W końcu zdecydowałem się na kurs nauczycielski.

Ukończyłem RYT 200 certyfikowany przez Yoga Alliance w Samadhi Joga Registered Yoga School (RYS 200 Yoga Alliance) poznając różne aspekty jogi.

Moje zainteresowania podążają szczególnie w kierunku ayurwedy i pranayamy, a najbardziej lubię spacery z moimi psami oraz jazdę na rowerze po lesie.

Zajmuję się:

joga dla kręgosłupa, joga dla początkujących, vinyasa slow flow

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Nadia Alfaraj

Psycholog dziecięcy, instruktor jogi dla dzieci i młodzieży, trener metod relaksacyjnych dla dzieci.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More