Magda Dzierżanowska

  • Home
  • O nas
  • Magda Dzierżanowska

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą. Na pierwsze zajęcia poszłam z przyjaciółką, jako towarzyszka, osoba „wsparcie”. Zupełnie nieświadoma trafiłam na praktykę B. K. S. Iyengara. Sala pełna joginów, ściany pomalowane na mocny, żółty kolor i ostry ton poleceń samego mistrza Sławomira Bubicza. Poleceń, których w większości nie rozumiałam, a pozycje były abstrakcyjne. Nie raz czułam się jak adept szkoły cyrkowej Julinek. Ale z czasem zauważyłam, że zmęczone i opuchnięte nogi po 7-8 godzinach pracy w aptece są lekkie i żwawe, a ja po praktyce czuję się jak motyl. Joga stała się moim stałym punktem dnia. I tak mijały długie lata. Po czym, znowu odezwała się moja spontaniczność, która rzuciła mnie w objęcia Vinjasa Jogi, w której ruch idzie razem z oddechem, jest więcej energii, spontaniczności i lekkości. I tak, mijają kolejne lata. Rok temu zupelnie spontanicznie dowiaduję się, że zostało ostatnie wolne miejsce na szkolenie nauczycielskie. 02.02.2020 odebrałam dyplom nauczycielski z rąk mojej nauczycielki Marty Haskins RYT 200 Yoga Alliance.

Poza matą jestem mamą dwójki bardzo fajnych, wspaniałych i kochanych dzieci Zosi i Stacha • Uwielbiam chodzić po górach, jeździć na nartach, pływać, spacerować po lesie, plaży, łąkach. • Uwielbiam gotować, jeść i karmić • Spotykać się z przyjaciółmi, śmiać się i gadać. • Lubię też pobyć sama ze sobą, czytać, słuchać muzyki

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Nadia Alfaraj

Psycholog dziecięcy, instruktor jogi dla dzieci i młodzieży, trener metod relaksacyjnych dla dzieci.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More