Magdalena Berecka

  • Home
  • O nas
  • Magdalena Berecka

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200, uczestniczyłam w seminariach i warsztatach m.in. u Olgi Kuriaty, Marty Haskins i Agnieszki Passendorfer. Moją jogową miłością jest vinyasa joga łącząca płynność i piękno ruchu z delikatnością świadomością oddechu.

Vinyasa pozwala wejść w stan medytacji w ruchu i nawet w zatrzymaniach być świadomym przepływających przez nasz umysł myśli a przez nasze ciało wdechów i wydechów. Jako nauczyciel, prowadząc zajęcia vinyasy mogę w pełni oddać się mojej kreatywności i przygotowywać ciekawe sekwencje skupiające się na pracy z konkretnymi obszarami ciała. To daję wielką wolność.

Poza matą jestem człowiekiem renesansu – niegdyś capoeristka, amazonka i pianistka, obecnie miłośniczka wspinaczki sportowej i polskiego śpiewu tradycyjnego, behawiorystka psów i pasjonatka tatuaży.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Nadia Alfaraj

Psycholog dziecięcy, instruktor jogi dla dzieci i młodzieży, trener metod relaksacyjnych dla dzieci.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More