Maria Palus

  • Home
  • O nas
  • Maria Palus

Maria Palus

 

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech. Wierzę, że ma moc zmieniania życia – dla wszystkich, którzy szukają metody radzenia sobie ze stresem, czy ulgi dla kręgosłupa po wielu godzinach za biurkiem albo po prostu momentu, żeby zatrzymać się i zrobić dla siebie coś dobrego. Początki na macie potrafią być wyzwaniem (dla mnie były!), ale z każdym kolejnym oddechem i asaną odkrywamy, że warto podjąć ten wysiłek.

Kocham Vinyasę za jej płynność, połączenie z oddechem i medytacyjny charakter. Wiem też, że czasami do tej płynności prowadzi droga od wielu lat w pozycji siedzącej, urazów itd. dlatego zapraszam Cię na zajęcia Vinaysy dopasowane do różnych poziomów praktyki, czy jogi dla kręgosłupa, na których spokojnie, w swoim tempie możesz poszukać wariantów praktyki dostosowanych do Twojego ciała i możliwości.

Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200 certyfikowany przez Yoga Alliance pod kierunkiem Marty Haskins, gdzie poznałam nie tylko Vinyasa Jogę, ale również m.in. jogę dla kręgosłupa, regeneracyjną i techniki relaksacji. Cały czas rozwijam się, biorę udział w warsztatach m.in. z Agą Passendorfer, Carrie Overko czy Ifą Gąsiorowską.

 

 

 

 

 

 

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Nadia Alfaraj

Psycholog dziecięcy, instruktor jogi dla dzieci i młodzieży, trener metod relaksacyjnych dla dzieci.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More