Masaże

 

M A S A Ż E A Y U R W E D Y J S K I E
Od sierpnia zapraszamy Was na wyjątkowe masaże ayurwedyjskie w Przystanku Jogi
„Ilekroć presja naszego złożonego życia w mieście rozrzedza krew i znieczula mój mózg, szukam ulgi w naturze…”
Hamlin Girlanda

EWELINA KWIATKOWSKA
Od 15 lat zajmuję się kosmetologią i masażem. Szukając drogi do naturalnego piękna, znalazłam Ayurvedę. Oleje i naturalne kosmetyki, terapie manualne oraz masaże zauroczyły mnie swoją skutecznością, a praca z energią nauczyła realizować swoje pasje z wielkim szacunkiem
oraz miłością zarówno do klientów, jak i do samej siebie. Zapraszam w podróż do świata relaksu i równowagi, w którym masaż pomaga zanurzyć się od opuszków palców, aż po sam czubek głowy. Orientalne zapachy i ciepłe oleje koją zmęczone mięśnie, a naturalne kosmetyki i proszki ziołowe odżywiają i ujędrnią skórę.

ANGELA MIELCAREK

Od lat jestem blisko człowieka, jego ciała i emocji. Jestem masażystką i terapeutką przez dotyk. Czerpiąc z mądrości Ajurwedy pomagam uwalniać się od bólu, napięć, stresu oraz pracować z emocjami, które uwięzione powodują różnego rodzaju dolegliwości w ciele.

Przy stole do masażu pomagam odzyskać moc do samouzdrawiania. Każdy z nas ma w sobie ten fantastyczny potencjał do uleczenia siebie, musimy tylko po niego sięgnąć. Nie ma magicznych ziół czy cudownych kamieni przywracających zdrowie. To tylko narzędzia, które stymulują nasz organizm do homeostazy. Ta moc jest w Tobie! Pomogę Ci z niej skorzystać przy pomocy ciepłych, ziołowych ajurwedyjskich olejów i cudownych, balansujących masaży.

Z A P I S Y   I   Ewelina Kwiatkowska   I   tel: +48 507 767 079   I   Angela Mielcarek    I   tel: +48 660 006 087