Zapraszamy na kurs JOGA INTRO

Wszystkich tych, którzy chcą świadomie i pewnie zacząć swoją przygodę z jogą, zapraszamy na sześciotygodniowy kurs wprowadzający. Podczas szkolenia, zapoznamy się z podstawowymi asanami, sposobami oddychania podczas praktyki oraz specyfiką Vinyasa Jogi. Kameralna, zamknięta grupa pozwoli krok po kroku przejść przez program dostosowany do możliwości uczestników. Każdy z joginów będzie otoczony czujną uwagą nauczyciela, który rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Po ukończeniu kursu, jogini będą mogli w pełni świadomie uczestniczyć we wszystkich przystankowych zajęciach jogi.

start: 13.05.2024, prowadząca: Hania Kwaśniewska

na kurs nie obowiązują karty Multisport, Medicover Sport, Fit Profit i PZU Sport

| 6 spotkań | poniedziałki | 18:00-19:15 | zapisy telefoniczne 609 80 64 84  | cena: 350 zł |

Listopadowy Golden Rock Camp, już jest!

Znamy daty listopadowego Golden Rock Camp! Wyjazd odbędzie się w dniach 8-15/11. Ponieważ loty do Portugalii uczestnicy obozu muszą zorganizować na własną rękę – polecamy działać szybko, aby mieć gwarancję miejsca i okazyjnej ceny lotu 💚

O obozie:

Dołączcie do nas na wyjeździe, który łączy jogę ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc w północnej Portugalii!

Zabierzemy Was do Lizbony, klasztorów w Alcobaça Batalha i do urokliwego Nazaré (to tu o tej porze roku są najwyższe fale na świecie). Pojedziemy oczywiście do Fatimy oraz do przeuroczego miasteczka Óbidos. Codziennie będziemy też spotykać się na matach, ćwicząc jogę z widokiem na ocean z Hanią oraz Vanessą.

💰 Cena (w zależności od wybranego pokoju):

 • pojedynczy, bez widoku na ocean: 482 EUR + 700 PLN
 • podwójny, bez widoku na ocean: 464 EUR + 700 PLN
 • pojedynczy, z widokiem na ocean: 622 EUR + 700 PLN
 • podwójny, z widokiem na ocean: 604 EUR + 700 PLN
 • potrójny, z widokiem na ocean: 563 EUR + 700 PLN

🌊 W cenie:

 • zajęcia jogi 3 razy dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach w hotelu położonym nad samym brzegiem Atlantyku (7 nocy)
 • opracowany plan zwiedzania najpiękniejszych miejsc w północnej Portugalii
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) w hotelu

🦀 Cena nie zawiera:

 • przelotów do Portugalii i z powrotem
 • dojazdu do obozowego hotelu z lotniska w Lizbonie
 • wynajmu samochodów i transportu do odwiedzanych miejsc (transport na własną rękę)
 • biletów wstępu do atrakcji turystycznych
 • masaży

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w obozie, należy wysłać swoje dane na adres info@przystanekjogi.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 700 zł na konto: 74 1140 2017 0000 4602 0583 3381. Tytuł przelewu: „Karnet za zajęcia Golden Rock Camp”.

Zapraszamy!

Wizzair – najlepszy przewoźnik z Warszawy do Portugalii – właśnie ogłosił siatkę połączeń na jesień. Dlatego polecamy działać szybko, aby mieć gwarancję dostępności miejsca i okazyjnej ceny.

Nasza propozycja:

Proponujemy wylot z Warszawy do Lizbony w czwartek 7/11 (13:30 – 16:50). Kolejne dni to przylot o 00:35, co może wiązać się z brakiem możliwości dalszego transportu do docelowej miejscowości.

Pierwszy nocleg w Lizbonie oraz zwiedzanie Lizbony w piątek 8/11 (na własną rękę).

Obóz rozpoczyna się 8/11 o godz. 17:00 (kolacja i praktyka jogi) w hotelu Albergaria Pedra D’Ouro https://www.albergariapedradouro.pt/, około 20km na północ od Nazare.

Pokoje można zobaczyć tutaj: https://www.albergariapedradouro.pt/tiposdequartos

Obóz trwa 7 dni (i 7 nocy), do 15/11 (piątek) i kończy się obiadem o godz. 15:00.

Lot powrotny proponujemy w nocy z piątku 15/11 na sobotę 16/11 (01:15 – 06:05), a w drodze na lotnisko zdecydowanie polecamy zwiedzić niezwykle urokliwe miasteczko Obidos

Z doświadczenia wiemy, że są to najbardziej optymalne loty w tym okresie.

Koszt w/w przelotów wraz z ewentualnym bagażem (WAW-LIS, 7/11 13:30 – 16:50, LIS-WAW 16/11 01:15 – 06:05) ponoszą uczestnicy. Nie jest on uwzględniony w cenie.

W związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych, ruszamy z zapisami już teraz, póki bilety dostępne i są w okazyjnych cenach.  Aby zgłosić chęć uczestnictwa w obozie, należy wysłać swoje dane na adres info@przystanekjogi.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 700 zł na konto: 74 1140 2017 0000 4602 0583 3381. Tytuł przelewu: „Karnet za zajęcia Golden Rock Camp”.

Jak dostać się z Lizbony do obozowego hotelu i z powrotem?

Możliwe są dwie wersje podróży:

Tańsza – autobusowa

poniżej znajdziecie LINKI do lokalnych przewoźników:

Rede Expressos: https://rede-expressos.pt/pt/horarios-bilhetes

FlixBus: https://www.flixbus.pt/

Droższa – samochodowa

wynajem samochodu z lotniska w Lizbonie

Warto jednak zauważyć, że wersja „droższa” w przypadku wspólnego wynajmu przez 2-3 osoby staje się wersją „tańszą”, bo po pierwsze wynajem samochodu w Portugalii jest zaskakująco niedrogi i po drugie, ceny w listopadzie są najniższe z możliwych (poza sezonem).

Dlatego zdecydowanie polecamy wynajem samochodu z lotniska, zwłaszcza wspólnie z innymi Joginami.

akcja REINKARNACJA

Ponieważ bardzo bliska jest nam idea less waste i jesteśmy świadomi, że prawie każdy z nas ma w domu rzeczy, których już nie używa ani nie potrzebuje – serdecznie zachęcamy do udziału w akcji i wystawieniu swoich przedmiotów. Może jeszcze komuś będą dobrze służyć? Dajmy im drugie życie!

 • oddaj lub sprzedaj używane ubrania lub małe przedmioty
 • kup coś z drugiej ręki
 • … lub po prostu wpadnij do Przystanku, żeby spotkać się z innymi Joginami i Nauczycielkami przy herbacie kawałku ciasta!

Zapraszamy na kurs JOGA INTRO

Wszystkich tych, którzy chcą świadomie i pewnie zacząć swoją przygodę z jogą, zapraszamy na sześciotygodniowy kurs wprowadzający. Podczas szkolenia, zapoznamy się z podstawowymi asanami, sposobami oddychania podczas praktyki oraz specyfiką Vinyasa Jogi. Kameralna, zamknięta grupa pozwoli krok po kroku przejść przez program dostosowany do możliwości uczestników. Każdy z joginów będzie otoczony czujną uwagą nauczyciela, który rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Po ukończeniu kursu, jogini będą mogli w pełni świadomie uczestniczyć we wszystkich przystankowych zajęciach jogi.

start: 18.03.2024, prowadząca: Hania Kwaśniewska

na kurs nie obowiązują karty Multisport, Medicover Sport, Fit Profit i PZU Sport

| 6 spotkań | poniedziałki | 18:00-19:15 | zapisy telefoniczne 609 80 64 84  | cena: 350 zł |

Zapraszamy na zajęcia dedykowane kobietom w ciąży!

Praktyka jogi w ciąży poprawia komfort oraz samopoczucie kobiet w trakcie trwania ciąży oraz przygotowuje ciało do porodu. Joga pozwala kobietom także budować świadomość swojego ciała, pomaga obniżyć poziom stresu i budować spokój oraz równowagę, co dla przyszłych i młodych mam jest niezwykle ważne!

Podczas zajęć dla kobiet w ciąży unikamy pozycji i technik, które są ryzykowne lub mogą nadmiernie obciążać organizm przyszłej mamy.

Kobiety ciężarne mogą praktykować jogę przez cały czas trwania ciąży, a odpowiedni program dostosowany do ich potrzeb i możliwości sprawi, że poczują się na macie pewnie i komfortowo.

UWAGA:

Sobotnie zajęcia przeznaczone są dla kobiet, które przed ciążą były aktywne i miały styczność ze sportem i aktywnością fizyczną.

Jeśli masz wątpliwość, czy te zajęcia są dla Ciebie – napisz do nas na Facebooku, Instagramie lub na maila info@przystanekjogi.pl

Przed pierwszymi zajęciami skontaktuj się z lekarzem prowadzącym ciążę i upewnij się, że nie widzi przeciwskazań do ćwiczeń.

Zapraszamy na Przystankowe Koncerty

Przystankowe koncerty to piękna podróż muzyczna oparta na dźwiękach gongów, mis tybetańskich, mis kryształowych, harfy kryształowej i innych archaicznych instrumentów.

Jakie są korzyści?

Wysoko-wibracyjne dźwięki korzystnie wpływają na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Stymulują odczuwanie spokoju, pomagają uwolnić napięcia i blokady.

Po koncercie nasz układ nerwowy jest wyciszony i zregenerowany, ciało zharmonizowane a umysł zrelaksowany. W trakcie koncertu leżymy lub siedzimy i poddajemy się dźwiękom, które przenikają przez całe nasze ciało na poziomie komórkowym.

Każdy koncert trwa około godziny.

Koncerty odbywają się raz w miesiącu, w piątki o 19:40.

Zapisy przyjmujemy przez system eFitness – grafik znajdziecie w zakładce Grafik / zapisy. Cena: 70 zł za wejście.

Warsztat Kobieca Moc

Zapraszamy na warsztat z jogi terapeutycznej dla kobiet, pt. „KOBIECA MOC”.

Warsztat skierowany jest do Pań w każdym wieku. Będzie dużo o kobietach, o systemie hormonalnym, dniach i nastrojach kobiecych, czyli o jodze terapeutycznej dla kobiet. Na warsztacie wykorzystamy wiedzę z medycyny chińskiej, kinezjologii i fizjoterapii, poznamy techniki oddechowe i automasaże skierowane na naszą kobiecość. Poprzez medytację i wyjątkowy koncert na kryształach zadbamy o wewnętrzną ciszę i samoświadomość siebie.

Program warsztatu:

18.30 – 18.45 – powitanie uczestniczek i krąg

18.45 – 20.10 – joga kobieca „KOBIECA MOC” i automasaże punktów neurolimfatycznych

20.10 – 20.40 – podróż muzyczna