Zapraszamy na warsztat POZYCJE ODWRÓCONE

 

Wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z pozycjami odwróconymi
lub pogłębić ich praktykę, zapraszamy na warsztat!
Podczas spotkania, poznacie sposoby współpracy z ziemią i aktywizacji core (gorsetu, który tworzą mięśnie głębokie stabilizujące ciało). Nauczycie się, jak bezpiecznie wchodzić, wychodzić i trwać w pozycjach odwróconych. Poznacie tajniki techniki, które sprawią, że to, co wydawało się nieosiągalne stanie się proste.
Ula pomoże znaleźć Wam Wasze słabe punkty, przez które pozycje odwrócone są dla Was trudne i podpowie, jak ćwiczyć, by poradzić sobie z ograniczeniami.
Ula Kukulska : Praktykuję jogę od 10 lat. Specjalizuje się w jodze dla kręgosłupa oraz vinyasa joga – połączenie ruchu z oddechem, gdzie pozycje są ułożone w różnorodne sekwencje o różnym stopniu dynamiki i zaawansowania. Prowadzę zajęcia jogi dla grup oraz sesje indywidualne. Od lat jestem związana z wieloma formami ruchu. Doświadczenie, które zdobywam od kilku lat prowadząc zajęcia jogi,
pozwala mi na zainspirowanie setek ludzi jogą oraz dopasowanie zajęć do potrzeb każdego uczestnika. Uwielbiam ludzi i pragnę dzielić się z nimi swoimi pokładami energii oraz pasją, jaką jest joga.

Prowadząca: Ula Kukulska
Cena: 100zł – nie obowiązują karty Multisport i OK System
Zapisy: do 20 maja O szczegóły zapytaj w recepcji.