O nas

O nas

Joga nie zabiera czasu, lecz go daje

Ganga White

Witaj na Przystanku Jogi!

Przystanek Jogi, to miejsce w którym można zatrzymać się na chwilę, odetchnąć od codziennego zgiełku, zrelaksować się, ale też nabrać sił. I z nową energią, z większym dystansem wrócić do codzienności i wnieść do niej więcej harmonii.

Zależy nam, żebyście czuli się u nas dobrze, bezpiecznie i odnaleźli to, czego oczekujecie, a może nawet coś więcej. Wiemy, że to ważne, bo przecież my, zespół Przystanku Jogi, nie urodziliśmy się joginami – też kiedyś zaczynaliśmy. W jakimś momencie życia zaprosiliśmy do niego jogę, i była to jedna z najlepszych naszych decyzji. Teraz z radością i przekonaniem, że warto, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Joga jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności czy sprawności fizycznej. Poprawia jakość życia każdego, kto regularnie praktykuje, bez względu na to, w jakim stanie ciała i ducha zaczyna. Dlatego proponujemy grupy na różnym poziomie zaawansowania, różną dynamikę zajęć, rozumiemy i szanujemy indywidualne ograniczenia.
I jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, jakiego rodzaju zajęć potrzebujecie.

Wszyscy mamy jakieś przekonania na temat jogi, tego czym ona jest i dla kogo. Jeśli to te przekonania powstrzymują Cię, by przyjść na zajęcia, odłóż je na bok i po prostu sprawdź!

Każdy może praktykować jogę, cieszyć się nią i doświadczać jej korzyści. Zapraszamy do Przystanku Jogi, położonego w spokojnej, zielonej okolicy. Szkoła jest komfortowo wyposażona, mamy wspaniałe, przestronne sale do ćwiczeń i własny, duży parking.

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Aleksandra Kmak-Pamirska

Od lat praktykuję jogę, medytację i zajmuję się programami relaksacyjnymi. Zaczęłam, ponieważ sama tego potrzebowałam, ....

Read More

Ewa Kowalik

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More