Zosia Leszczyńska

  • Home
  • Nasz zespół
  • Zosia Leszczyńska

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam – po bieganiu, siłowni, pływaniu czy jeżdżeniu na rowerze. Wtedy nie spodziewałam się, że joga stanie się również moją wielką pasją. Stopniowo wchodziłam w świat, jaki przede mną otwierała – świat większej świadomości nie tylko swojego ciała, ale również swoich emocji, doświadczeń i wszystkiego dookoła. Jako osoba, która z natury jest bardzo energiczna, joga pozwoliła mi znaleźć spokój i wyciszenie, którego potrzebowałam do osiągnięcia równowagi.

Podczas zajęć najbardziej zależy mi na tym, żeby każdy odnalazł w praktyce coś dla siebie. Żeby nie przekraczał swoich granic, nie walczył ze swoim ciałem, ale żeby poczuł się w nim dobrze i swobodnie, z pełną świadomością i akceptacją.

Oprócz tego, że jestem nauczycielką jogi, jestem także studentką dietetyki I wegetarianką zafascynowaną światem psychologii, fotografii i ekologii. Najbardziej na świecie uwielbiam szczerze uśmiechniętych ludzi i sama staram się zarażać wdzięcznością i pozytywną energią.

Nasz zespół

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More

Swami Jaydevi Mata

Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę,

Read More

Marta Cieśla

Jestem absolwentka studiów podyplomowych z Jogi i Relaksacji na AWF-ie w Warszawie, Hatha Joga. Uczestniczyłam w wielu seminariach ...

Read More

Bożena Stępień

Moja przygoda z jogą trwa już kilkanaście lat. Początkowo była formą ruchu, wzmocnienia ciała, dziś stała się filozofią mojego życia.

Read More

Justyna Derenowska

Cześć jogini!
Mniej więcej 8 lat temu ktoś polecił mi jogę jako sposób na spokojny powrót „do formy” po ciąży

Read More