Zosia Leszczyńska

  • Home
  • O nas
  • Zosia Leszczyńska

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam – po bieganiu, siłowni, pływaniu czy jeżdżeniu na rowerze. Wtedy nie spodziewałam się, że joga stanie się również moją wielką pasją. Stopniowo wchodziłam w świat, jaki przede mną otwierała – świat większej świadomości nie tylko swojego ciała, ale również swoich emocji, doświadczeń i wszystkiego dookoła. Jako osoba, która z natury jest bardzo energiczna, joga pozwoliła mi znaleźć spokój i wyciszenie, którego potrzebowałam do osiągnięcia równowagi.

Podczas zajęć najbardziej zależy mi na tym, żeby każdy odnalazł w praktyce coś dla siebie. Żeby nie przekraczał swoich granic, nie walczył ze swoim ciałem, ale żeby poczuł się w nim dobrze i swobodnie, z pełną świadomością i akceptacją.

Oprócz tego, że jestem nauczycielką jogi, jestem także studentką dietetyki I wegetarianką zafascynowaną światem psychologii, fotografii i ekologii. Najbardziej na świecie uwielbiam szczerze uśmiechniętych ludzi i sama staram się zarażać wdzięcznością i pozytywną energią.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Aleksandra Kmak-Pamirska

Od lat praktykuję jogę, medytację i zajmuję się programami relaksacyjnymi. Zaczęłam, ponieważ sama tego potrzebowałam, ....

Read More

Ewa Kowalik

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More