Hania Kwaśniewska

  • Home
  • O nas
  • Hania Kwaśniewska

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam. Zaczynałam od Hatha-jogi, potem przez dłuższy czas praktykowałam jogę Iyengara.

Siedem lat temu trafiłam za zajęcia jogi Vinyasa . Od tego czasu moja praktyka rozszerzyła się na inne aspekty mojego życia. Zaczęłam czytać o filozofii jogi, o zbawiennej ajurwedzie i powolutku zarażałam tym moją rodzinę i znajomych. Praktykując coraz więcej i coraz bardziej świadomie miałam potrzebę pogłębiania swojej wiedzy i tak trafiłam na kurs nauczycielski jogi Vinyasa.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200.

Dzięki wsparciu męża, jeszcze nie aktywnego jogina, ale zaciętego ultramaratończyka, wraz z grupą wspaniałych ludzi, stworzyłam Przystanek jogi, miejsce, w którym chcę rozpowszechniać jogę dla każdego, dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży. Moim marzeniem jest stworzyć miejsce nie tylko do praktyki asan, ale miejsce, w którym wartościowi i fajni ludzie będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w rozwoju Przystanku i dacie mi możliwość towarzyszenia Wam w waszej drodze.

NAMASTE.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Aleksandra Kmak-Pamirska

Od lat praktykuję jogę, medytację i zajmuję się programami relaksacyjnymi. Zaczęłam, ponieważ sama tego potrzebowałam, ....

Read More

Ewa Kowalik

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More