Hania Kwaśniewska

  • Home
  • O nas
  • Hania Kwaśniewska

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam. Zaczynałam od Hatha-jogi, potem przez dłuższy czas praktykowałam jogę Iyengara.

Siedem lat temu trafiłam za zajęcia jogi Vinyasa . Od tego czasu moja praktyka rozszerzyła się na inne aspekty mojego życia. Zaczęłam czytać o filozofii jogi, o zbawiennej ajurwedzie i powolutku zarażałam tym moją rodzinę i znajomych. Praktykując coraz więcej i coraz bardziej świadomie miałam potrzebę pogłębiania swojej wiedzy i tak trafiłam na kurs nauczycielski jogi Vinyasa.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200.

Dzięki wsparciu męża, jeszcze nie aktywnego jogina, ale zaciętego ultramaratończyka, wraz z grupą wspaniałych ludzi, stworzyłam Przystanek jogi, miejsce, w którym chcę rozpowszechniać jogę dla każdego, dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży. Moim marzeniem jest stworzyć miejsce nie tylko do praktyki asan, ale miejsce, w którym wartościowi i fajni ludzie będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w rozwoju Przystanku i dacie mi możliwość towarzyszenia Wam w waszej drodze.

NAMASTE.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Andrzej Niedziela

Przygodę z jogą rozpoczynałem dwukrotnie. Pierwsze podejście trwało kilka miesięcy. Po kilku latach przerwy spotkaliśmy się z jogą ponownie - chyba już na dobre.

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Maria Palus

Jogę praktykuję od 2011 roku i dzięki niej jestem spokojniejszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie. Joga inspiruje mnie  do rozwoju i dzielenia się tym sposobem na życie, ruch i oddech.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Nadia Alfaraj

Psycholog dziecięcy, instruktor jogi dla dzieci i młodzieży, trener metod relaksacyjnych dla dzieci.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More