Hania Kwaśniewska

  • Home
  • Nasz zespół
  • Hania Kwaśniewska

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam. Zaczynałam od Hatha-jogi, potem przez dłuższy czas praktykowałam jogę Iyengara.

Siedem lat temu trafiłam za zajęcia jogi Vinyasa . Od tego czasu moja praktyka rozszerzyła się na inne aspekty mojego życia. Zaczęłam czytać o filozofii jogi, o zbawiennej ajurwedzie i powolutku zarażałam tym moją rodzinę i znajomych. Praktykując coraz więcej i coraz bardziej świadomie miałam potrzebę pogłębiania swojej wiedzy i tak trafiłam na kurs nauczycielski jogi Vinyasa.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200.

Dzięki wsparciu męża, jeszcze nie aktywnego jogina, ale zaciętego ultramaratończyka, wraz z grupą wspaniałych ludzi, stworzyłam Przystanek jogi, miejsce, w którym chcę rozpowszechniać jogę dla każdego, dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży. Moim marzeniem jest stworzyć miejsce nie tylko do praktyki asan, ale miejsce, w którym wartościowi i fajni ludzie będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w rozwoju Przystanku i dacie mi możliwość towarzyszenia Wam w waszej drodze.

NAMASTE.

Nasz zespół

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More

Swami Jaydevi Mata

Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę,

Read More

Marta Cieśla

Jestem absolwentka studiów podyplomowych z Jogi i Relaksacji na AWF-ie w Warszawie, Hatha Joga. Uczestniczyłam w wielu seminariach ...

Read More

Bożena Stępień

Moja przygoda z jogą trwa już kilkanaście lat. Początkowo była formą ruchu, wzmocnienia ciała, dziś stała się filozofią mojego życia.

Read More

Justyna Derenowska

Cześć jogini!
Mniej więcej 8 lat temu ktoś polecił mi jogę jako sposób na spokojny powrót „do formy” po ciąży

Read More