Oferta

Oferta

Witaj w Przystanku Jogi!

Przystanek Jogi, to miejsce w którym można zatrzymać się na chwilę, odetchnąć od codziennego zgiełku, zrelaksować się, ale też nabrać sił. I z nową energią, z większym dystansem wrócić do codzienności i wnieść do niej więcej harmonii.

Zależy nam, żebyście czuli się u nas dobrze, bezpiecznie i odnaleźli to, czego oczekujecie, a może nawet coś więcej. Wiemy, że to ważne, bo przecież my, zespół Przystanku Jogi, nie urodziliśmy się joginami – też kiedyś zaczynaliśmy. W jakimś momencie życia zaprosiliśmy do niego jogę, i była to jedna z najlepszych naszych decyzji. Teraz z radością i przekonaniem, że warto, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Joga jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności czy sprawności fizycznej. Poprawia jakość życia każdego, kto regularnie praktykuje, bez względu na to, w jakim stanie ciała i ducha zaczyna. Dlatego proponujemy grupy na różnym poziomie zaawansowania, różną dynamikę zajęć, rozumiemy i szanujemy indywidualne ograniczenia.
I jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, jakiego rodzaju zajęć potrzebujecie.

Wszyscy mamy jakieś przekonania na temat jogi, tego czym ona jest i dla kogo. Jeśli to te przekonania powstrzymują Cię, by przyjść na zajęcia, odłóż je na bok i po prostu sprawdź!

Każdy może praktykować jogę, cieszyć się nią i doświadczać jej korzyści. Zapraszamy do Przystanku Jogi, położonego w spokojnej, zielonej okolicy. Szkoła jest komfortowo wyposażona, mamy wspaniałe, przestronne sale do ćwiczeń i własny, duży parking.

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

Nasz zespół

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More

Swami Jaydevi Mata

Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę,

Read More

Marta Cieśla

Jestem absolwentka studiów podyplomowych z Jogi i Relaksacji na AWF-ie w Warszawie, Hatha Joga. Uczestniczyłam w wielu seminariach ...

Read More

Bożena Stępień

Moja przygoda z jogą trwa już kilkanaście lat. Początkowo była formą ruchu, wzmocnienia ciała, dziś stała się filozofią mojego życia.

Read More

Justyna Derenowska

Cześć jogini!
Mniej więcej 8 lat temu ktoś polecił mi jogę jako sposób na spokojny powrót „do formy” po ciąży

Read More