Paulina Wolska

  • Home
  • O nas
  • Paulina Wolska

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii – tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem – odnalazłam jogę. To jej regularna praktyka nauczyła mnie sumienności, wytrwałości i determinacji (które do tej pory nie były moimi mocnymi cechami).

Największą satysfakcję czerpię z jogi Vinyasy, której dynamiczność pozwala mi bezwzględnie skupić się na tym, co ciało robi w danej chwili, na oddechu, umożliwiając jednocześnie wyciszenie umysłu. Zajęcia dostosowuję indywidualnie do potrzeb i możliwości grupy, oraz oferuję szereg modyfikacji w trakcie praktyki tak, aby bez względu na poziom zaawansowania każdy mógł się w niej odnaleźć.

Skupienie, spokój i kontrolowany oddech, które towarzyszą praktyce jogi, zdecydowanie zaczęły pomagać mi we wsłuchiwaniu się w siebie samą. Uwielbiam fakt, że joga jest niesamowicie zróżnicowana i w zależności od nastroju czy samopoczucia jestem w stanie adekwatnie dostosować swoją praktykę. Czerpię niezmierną przyjemność z możliwości przekazania tej wiedzy i pomocy w odnalezieniu wewnętrznej harmonii innym.

Odkąd w 2017 roku odkryłam jogę i bezpowrotnie wciągnął mnie jej świat, mam większą świadomość swojego ciała i umysłu, zyskałam nad nimi większą kontrolę. Moim marzeniem jest, aby więcej ludzi znalazło w sobie to niezbędne oparcie.

Nasz zespół

Magdalena Berecka

8 lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Od tego momentu mata jest
stałym elementem mojej codzienności.

Read More

Paulina Wolska

W okresie życia, w którym z determinacją poszukiwałam harmonii - tej wewnętrznej z samą sobą, jak i zewnętrznej z otaczającym mnie światem - odnalazłam jogę ... ...

Read More

Hania Kwaśniewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 13 lat temu, całkiem przez przypadek trafiając na zajęcia jogi, zamiast na fitness. I tak już z jogą zostałam.

Read More

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami.

Read More

Magda Dzierżanowska

Spontaniczność, to chyba główna moja cecha charakteru, przez co odgrywa dużą rolę w moim życiu. Wpada mi pomysł do głowy, mam na coś ochotę, mam czas i przestrzeń w sobie, aby to zrobić, działam. I tak, też było z jogą.

Read More

Włodek Kaszyński

Jestem jednym z pierwszych nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce. Pobierałem nauki u wielu nauczycieli światowej klasy.

Read More

Aleksandra Kmak-Pamirska

Od lat praktykuję jogę, medytację i zajmuję się programami relaksacyjnymi. Zaczęłam, ponieważ sama tego potrzebowałam, ....

Read More

Ewa Kowalik

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan

Read More

Zosia Leszczyńska

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 16 lat. Z założenia miała to być „po prostu” ciekawa aktywność, kolejna na długiej liście dyscyplin, jakie uprawiałam

Read More